Producent transporterów i przenośników do maszyn rolniczych

pasek

Działamy na rynku od 1973 roku. Początkowo, jako pierwszy polski producent dostarczaliśmy przenośniki do kombajnów ziemniaczanych Anna I bolko dla F.M.R. Agromet Pionier w Strzelcach Opolskich.  Z czasem poszerzyliśmy naszą produkcję o kolejne przenośniki do kombajnów i kopaczek do roślin okopowych.

Jesteśmy najstarszym i jednym z największych w Polsce producentów przenośników do kombajnów (produkcji krajowej i zagranicznej) do zbioru ziemniaków, buraków, marchwi, przenośników do kopaczek, sortowników, podajników i transporterów oraz części zamiennych.  Wszystkie produkowane przez nas przenośniki charakteryzują się wysoką odpornością na rozciąganie, ścieranie, trudne środowisko pracy oraz zmienne warunki atmosferyczne. Materiały, z których są wykonane posiadają  wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

W ostatnich latach zmodernizowaliśmy obiekty produkcyjne, park maszynowy oraz rozszerzyliśmy rynki zbytu. Nasze wyroby cieszą się uznaniem wśród odbiorców zagranicznych.

Jesteśmy w stanie dostosować naszą produkcję do Państwa indywidualnych potrzeb pod względem wielkości produkcji (od małych, średnich, aż do dużych serii) z uwzględnieniem indywidualnych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
Lokalizacja

Click to open a larger map

Odwiedź także

www.szarafin.com

Kontakt

ul. Spacerowa 2, 83-220 Skórcz
tel.:+48 585 824 370,+48 585 824 255
sekretariat@szarafin.com.pl

Translate »